• Wpisów: 14
  • Średnio co: 98 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:07
  • Licznik odwiedzin: 5 737 / 1473 dni
 
littlesnowflake
 
Hej!

Wiem. Znów mnie nie było. Zniknęłam. Przepraszam. W tym czasie zdążyliście odwiedzić mojego bloga ponad 1000 razu, za co serdecznie dziękuję.

Postanowiłam napisać kolejny wpis informacyjny. A co. W moim życiu przez okres nieobecności na blogu troszeczkę się zmieniło.

Tak więc ogłaszam wszem i wobec, że zostałam absolwentką gimnazjum (yay!) z wyników egzaminów jestem zadowolona, dlatego postanowiłam się pochwalić:
Matematyka- 90%
J. polski- 88%
Historia i wos- 88%
Przyroda- 71%
Język angielski: podstawa- 88%, rozszerzenie- 65%.
*Jeśli chcecie, możecie pochwalić się swoimi wynikami w komentarzach*

Tak więc Gimnazjum ukończyłam i- nie zważając na protesty mojej wychowawczyni, Pani od matematyki- złożyłam papiery do klas humanistycznych.

Na koniec szkoły dostałam książkę za wzorowe czytelnictwo. Jest to "Cień Wiatru" Carlosa Ruiza Zafóna. Jeszcze jej nie przeczytałam, ale jeśli będzie warta polecenia to dam znać.


IMG_20150702_171535.jpg


Zostańmy przy książkach. Ostatnio przeczytałam wspaniałe dzieło Stephena Kinga. Przyznaje się- to była moja pierwsza książka tego autora, ale na pewno nie ostatnia. Jest to "Zielona Mila". Wspaniała. Wzruszająca. Każdy chyba zna fabułę, ponieważ film również jest popularny.

IMG_20150702_171645.jpg


Zostałam zarażona manią miłości męsko-męskiej. Wszystko przez moją przyjaciółkę piszącą komiksy, która pozwoliła mi trochę... zaingerować w jej bohaterów. Tak, obie jesteśmy chore. Oczywiście nie mogłam nie kupić mangi w takich klimatach. Sponatniczną decyzją w moim domu zamieszkał "Książę przepisów". Nie żałuję, manga bardzo dobra i szczerze polecam :)

IMG_20150702_171133.jpg


Co do mang:
Ma ktoś ochotę na małą wymiankę?
Mam do wymiany szósty tom "Emmy", w stanie idealnym. Kupiłam ją kiedyś spontanicznie i niestety nie trafiłam. Nie chcę jej sprzedawać, ponieważ i mi i osobie kupującej, nie opłaciłby się taki układ. Więc jeśli, ktoś ma chrapkę na ten tomik oraz niepotrzebną mangę w dobrym stanie do wymiany proszę pisać na priv ;)


IMG_20150702_181856.jpg


Dość pisania, jak na jeden raz!
Do następnego wpisu!
~Snowflake

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego