• Wpisów: 14
  • Średnio co: 96 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 13:07
  • Licznik odwiedzin: 5 682 / 1445 dni
 
littlesnowflake
 
Hej!
Od 6 grudnia- Mikołajek, aż do 6 stycznia- trzech króli. Okres świąteczny był naprawdę dłuuugi. Dziś przychodzę do was z kilkoma rzeczami które umiliły mi ten czas. Od razu przepraszam za jakość zdjęć, która mam nadzieję, że niedługo się poprawi ;3

Pierwsza rzecz którą dostałam na  Mikołajki są perfumy Bi-es Shining Star. Bardzo polubiłam ich zapach, dlatego postanowiłam, że je wam pokażę

2.jpg


Następnie odbywały się Mikołajki szkolne, na których dostałam "Zniszcz ten dziennik". Bardzo fajny poradnik (trudno mi to nazwać książką), który z chęcią uzupełniam ;)

1.jpg


Na święta dostałam od rodziców moja pierwszą mangę, mianowicie 3 tom "Ataku Tytanów". Czemu trzeci? Ponieważ akurat ten był w Empiku, a moi kochani rodzice nie zamówili tych, które oczekiwałam wcześniej.

6.jpg

Od brata dostałam czekoladowy zestaw, z którego ukochałam sobie krem do rąk. Nawet teraz stoi na moim biurku ;)

3.jpg


Razem z rodzeństwem wybraliśmy sobie kalendarz, który kupiliśmy w Biedronce. Wspólnie stwierdziliśmy, że ten  pastelowy będzie najlepszy, nawet brat się zgodził. Ma śliczne obrazki, szczególnie styczeń i luty ;)

5.jpg

Ostatnią rzeczą są książki, mianowicie druga, trzecia i czwarta część Opowieści z Narni. Czyta je się bardzo miło i nie mogę doczekać się pójścia do biblioteki po kolejne części ;)

4.jpg


Mam nadzieję ze ulubieńcy się wam spodobają. Większość to prezenty ;)

Do następnego wpisu

~Snowflake

PS. Spadł u mnie dzisiaj śnieg ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego